Zależy nam, aby każdy Klient był zadowolony z zakupu, dlatego każda przesyłka jest starannie pakowana i zabezpieczana. Ze względu na delikatność produktu nie korzystamy z usług standardowych kurierów. Zawsze szukamy innych dostępnych środków transportu, aby dostarczyć produkt do Państwa miasta.

Forma i koszt dostawy:

  • Każda paczka wysyłana jest za pośrednictwem PKP (paczka konduktorska) lub BlaBlaCar (transport prywany) w kwocie 25 zł (w tym VAT). Na terenie Warszawy i Łodzi współpracujemy z kurierem PickPack.

Czas dostawy:

  • Dostawa – 2-3 dni robocze
  • Wysyłka ekspresowa – Indywidualne ustalenia

Czas dostawy może ulec nieznacznemu wydłużeniu w przypadku wyjątkowo dużej liczby zamówień, np. w okresie świątecznym. Zamówienia zawierające wiele produktów mogą zostać zrealizowane w późniejszym terminie.
Zamówienia powyżej 1.000 pln wysyłamy kurierem bezpłatnie.

Odbiór towaru:

Dokładamy wszelkich starań, aby paczka znalazła się w Państwa mieście możliwie jak najbszybszym czasie, ale ze względu na brak możliwość bezpośredniego transportu za pomocą kuriera nie mamy możliwości dostarczenia jej bezpośrednio pod Państwa drzwi. Zawsze szukamy transportu w Pańswa okolicy lub na najbliższy dworzec PKP, gdzie po odbiór przesyłki trzeba będzie się stawić.

Cały proces transportu lasu w słoiku jest przez nas dokładnie wyjaśniany telefonicznie przy każdym zamówieniu, wszystkie rzeczy związane z wysyłką są po naszej stronie, po stronie Klienta jest tylko odbiór przesyłki. Staramy się minimaliować konieczność zaangażowania Państwa w proces transportu do minimum.

Dla kuriera PickPack: Odbiorca przesyłki odpowiada za towar od momentu podpisania dokumentu odbioru u kuriera. Jeżeli opakowanie wydaje się uszkodzone, nie należy odbierać paczki.
W Państwa odpowiedzialności leży sprawdzenie, czy towar nie jest uszkodzony i poinformowanie nas o ewentualnej reklamacji. Jeżeli przy odbiorze zostanie stwierdzone uszkodzenie paczki, zalecamy złożyć reklamację bezpośrednio w punkcie usług kurierskich lub w zakładce KONTAKT. Uszkodzenie wykryte po doręczeniu przesyłki i wypakowaniu towaru (uszkodzenie ukryte) należy zgłosić najpóźniej do 3 dni kalendarzowych od momentu odbioru towaru.

Informacje dodatkowe:

Uwaga: Dostawa ze sklepu internetowego Roots&Moss możliwa jest terenie poniższych miast:

Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław oraz ich okolic.

Jeżeli Twojego miasta nie ma na liście, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie dostarczyć paczkę dla Ciebie.