-5% Off

Las w Słoiku ‘Roots&Moss’ – Stary Las

399  379 

Ficus benjamina, ze względu na delikatne, zwieszające się w dół gałęzie, nazywany również „figowcem płaczącym”, naturalnie występuje w południowej Azji i północnej Australii. Umieszczając go w eleganckim słoju z grubego, szlifowanego szkła w kształcie amfory, otaczając igliwiem, fragmentami kory i korzeni oraz drobnymi dekoracjami, udało nam się wykreować jednocześnie efektowny i minimalistyczny krajobraz starego lasu. Kompozycja tchnie spokojem i przywodzi na myśl odległe, zapomniane pustkowie.

SKU: WS1025-4 Kategoria:

Dodatkowe informacje

Waga 3 kg
Wymiary 30 × 30 × 50 cm

Pielęgnacja

  • Las tworzą żywe rośliny, które żyją i wymagają odrobiny opieki. Daj mu dostęp do światła oraz utrzymuj go w nie za ciepłym i nie za zimnym miejscu. Temperatura pokojowa lub nieco niższa będzie idealna!
  • Nakładając na słój drewnianą pokrywę i sukcesywnie zmniejszając częstotliwość podlewania, aż do całkowitego jego zaprzestania, możemy sprawić, że już po kilku miesiącach las stanie się prawie samodzielnym ekosystemem. Jeśli zdecydujemy się pozostawić słój otwartym, roślinie wystarczy szklanka wody raz na tydzień.
  • Na ściankach Twojego zamkniętego lasu pojawiają się krople wody lub zaparował? To absolutnie naturalny stan. Jeżeli przeszkadza Ci to wizualnie, uchyl na kilkanaście minut pokrywę.
  • Las w słoiku to prawdziwy ekosystem – mogą się tam tworzyć nowe rośliny, a nawet drobne owady. To oznaka, że las w słoiku jest dobrze zaopiekowany!

Gdzie dostarczamy?

Zależy nam, aby każdy Klient był zadowolony z zakupu, dlatego każda przesyłka jest starannie pakowana i oznakowana etykietą “szkło”. Kurierzy podczas odbioru paczek są informowani o ich zawartości – w ten sposób dodatkowo minimalizujemy możliwość uszkodzenia przesyłki.

Koszt dostawy:

  • Każda paczka wysyłana jest za pośrednictwem kuriera PickPack w kwocie 25 zł (w tym VAT).

Czas dostawy:

  • Dostawa kurierem – 2-3 dni robocze
  • Wysyłka ekspresowa – Indywidualne ustalenia

Czas dostawy może ulec nieznacznemu wydłużeniu w przypadku wyjątkowo dużej liczby zamówień, np. w okresie świątecznym. Zamówienia zawierające wiele produktów mogą zostać zrealizowane w późniejszym terminie.
Zamówienia powyżej 1.000 pln wysyłamy kurierem bezpłatnie.

Dostawa na wskazany adres:

Kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia zostanie ono odesłane do sklepu internetowego.

Odbiór towaru:

Odbiorca przesyłki odpowiada za towar od momentu podpisania dokumentu odbioru u kuriera. Jeżeli opakowanie wydaje się uszkodzone, nie należy odbierać paczki.
W Państwa odpowiedzialności leży sprawdzenie, czy towar nie jest uszkodzony i poinformowanie nas o ewentualnej reklamacji. Jeżeli przy odbiorze zostanie stwierdzone uszkodzenie paczki, zalecamy złożyć reklamację bezpośrednio w punkcie usług kurierskich lub w zakładce KONTAKT. Uszkodzenie wykryte po doręczeniu przesyłki i wypakowaniu towaru (uszkodzenie ukryte) należy zgłosić najpóźniej do 3 dni kalendarzowych od momentu odbioru towaru.

Do jakich miast dowozimy:

Dostawa ze sklepu internetowego Roots&Moss możliwa jest terenie poniższych miast:

Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław oraz ich okolic.

Jeżeli Twojego miasta nie ma na liście, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, czy nasi kurierzy będą w stanie dostarczyć paczkę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Las w Słoiku ‘Roots&Moss’ – Stary Las”