Owalny Ogród w Słoiku ‘Gaia’ – Bonsai

269 

Spośród tysięcy tropikalnych drzew i krzewów to właśnie ficus benjamina stał się najlepiej znanym w Europie gatunkiem. Wiecznie zielony, o efektownym delikatnym pokroju, za to bardzo dekoracyjny. Jest jednym z chętniej wybieranych przez miłośników bonsai drzewek. Nasze dzieło, na cześć mitologicznej bogini Matki-Ziemi, nazwaliśmy „Gaia”. W prostym, owalnym słoju prezentujemy kompozycję, która emanuje energią czystej, budzącej się do życia przyrody.

SKU: WS1025-1-1-1 Kategorie: ,

Dodatkowe informacje

Waga 2.5 kg
Wymiary 35 × 24 × 24 cm

Pielęgnacja

  • Las tworzą żywe rośliny, które żyją i wymagają odrobiny opieki. Daj mu dostęp do światła oraz utrzymuj go w nie za ciepłym i nie za zimnym miejscu. Temperatura pokojowa lub nieco niższa będzie idealna!
  • Nakładając na słój drewnianą pokrywę i sukcesywnie zmniejszając częstotliwość podlewania, aż do całkowitego jego zaprzestania, możemy sprawić, że już po kilku miesiącach las stanie się prawie samodzielnym ekosystemem. Jeśli zdecydujemy się pozostawić słój otwartym, roślinie wystarczy szklanka wody raz na tydzień.
  • Na ściankach Twojego zamkniętego lasu pojawiają się krople wody lub zaparował? To absolutnie naturalny stan. Jeżeli przeszkadza Ci to wizualnie, uchyl na kilkanaście minut pokrywę.
  • Las w słoiku to prawdziwy ekosystem – mogą się tam tworzyć nowe rośliny, a nawet drobne owady. To oznaka, że las w słoiku jest dobrze zaopiekowany!

Gdzie dostarczamy?

Zależy nam, aby każdy Klient był zadowolony z zakupu, dlatego każda przesyłka jest starannie pakowana i oznakowana etykietą “szkło”. Kurierzy podczas odbioru paczek są informowani o ich zawartości – w ten sposób dodatkowo minimalizujemy możliwość uszkodzenia przesyłki.

Koszt dostawy:

  • Każda paczka wysyłana jest za pośrednictwem kuriera PickPack w kwocie 25 zł (w tym VAT).

Czas dostawy:

  • Dostawa kurierem – 2-3 dni robocze
  • Wysyłka ekspresowa – Indywidualne ustalenia

Czas dostawy może ulec nieznacznemu wydłużeniu w przypadku wyjątkowo dużej liczby zamówień, np. w okresie świątecznym. Zamówienia zawierające wiele produktów mogą zostać zrealizowane w późniejszym terminie.
Zamówienia powyżej 1.000 pln wysyłamy kurierem bezpłatnie.

Dostawa na wskazany adres:

Kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia zostanie ono odesłane do sklepu internetowego.

Odbiór towaru:

Odbiorca przesyłki odpowiada za towar od momentu podpisania dokumentu odbioru u kuriera. Jeżeli opakowanie wydaje się uszkodzone, nie należy odbierać paczki.
W Państwa odpowiedzialności leży sprawdzenie, czy towar nie jest uszkodzony i poinformowanie nas o ewentualnej reklamacji. Jeżeli przy odbiorze zostanie stwierdzone uszkodzenie paczki, zalecamy złożyć reklamację bezpośrednio w punkcie usług kurierskich lub w zakładce KONTAKT. Uszkodzenie wykryte po doręczeniu przesyłki i wypakowaniu towaru (uszkodzenie ukryte) należy zgłosić najpóźniej do 3 dni kalendarzowych od momentu odbioru towaru.

Do jakich miast dowozimy:

Dostawa ze sklepu internetowego Roots&Moss możliwa jest terenie poniższych miast:

Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław oraz ich okolic.

Jeżeli Twojego miasta nie ma na liście, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, czy nasi kurierzy będą w stanie dostarczyć paczkę.