WYCHOWANI BLISKO NATURY

PRZEPROWADZILIŚMY SIĘ DO DŻUNGLI... BETONOWEJ

Lubimy tempo miasta, jego kolory, charakter, atmosferę i duszę. Jednak nie możemy się pozbyć wrażenia tęsknoty za wolnością, za lasem, za ziemią, za zapachem mchu i rosy. Dlatego zaangażowaliśmy się w projekt, który ma za zadanie chociaż trochę zbliżyć nas do korzeni i pozwolić ponownie wnieść cząstkę natury do naszego życia, do naszych domów i biur.

Zdarzyło Ci się kiedyś zatopić w myślach patrząc przez okno? Nam wielokrotnie, dlatego zamknęliśmy kawałek natury w słojach Roots&Moss, tworząc prawdziwe ekosystemy. Miniaturowe lasy żyją, oddychają, zmieniają kolory, gubią liście, by później ponownie rozkwitnąć. Potrafią kompletnie odmienić całe wnętrze, skupić na sobie uwagę, wyciszyć umysł, a nawet zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Dają niewiarygodny odpoczynek oczom i nam samym. Są wytchnieniem dla zmęczonych zmysłów. Pozwalają się skupić na tym co „tu i teraz”. W naszych słojach często znajdziecie też drzewka bonsai – tradycyjny symbol równowagi i spokoju, którego delikatne liście i kształt wpływają na nas wyjątkowo kojąco. Żadnego plastiku. Żadnej ściemy. Tylko natura.

GŁEBOKO ZAKORZENIENI

W NATURZE I DESIGNIE

W czasach powtarzalności, zalani ogromną ilością rzeczy takich samych, łakniemy czegoś wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju. Nasze ręcznie formowane słoje mają różny design i wielkości, a część z nich proponujemy jedynie w kilku egzemplarzach. Ponieważ w środku są prawdziwe rośliny, nie ma dwóch takich samych słojów. Dwóch takich samych wzorów słojów nie znajdziecie też na ręcznie frezowanych drewnianych pokrywkach – każda z nich jest inna i absolutnie niepowtarzalna.

Oddajemy w Wasze ręce nowy sposób otaczania się naturą. Dbajcie o niego tak jak my na każdym etapie procesu jego powstawania.

Roots&Moss